Tohle asi málokdo využije, ale vypouští to 100% paliva  .

Letenky s fuel dumping

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Tak Dussel laka, ale asi si ho necham ujit smiley
Nicmene bych se nedivil, kdyby nekdo nasel ve vyplate hezkej bonus za opravu chyby, precijen z toho controlling posledni dobou nadsenrej byt nemohl smiley

0 Citovat

Zdravim, to jsem se chtel zeptat, jestli netusite a neporadite, v jake oblasti hledat pripadny 3X nebo rozumne proletitelny 1X pro cestu do C4. Prijde mi, ze C4 je na FT docela opomijena oblast. Pravidelne se objevuji zajimave BF s AA nebo UA pres C1, ale nejak se mi zatim porad nepodarilo najit spravny doplnek..

0 Citovat

Ahoj, delsi dobu bezuspesne hledam 3x pre C2c-KrungThep-C2c, je neco otevrene? nic mi nefunguje
Co se tyka prispevku nademnou, ma zmysl hledat, kdyz chci jet 26.1.+7, nebo se to uz neda stihnout.
Diky

0 Citovat

Kdyby měl někdo tip na TK, tak mají PRG-SGN v basefare 1400czk

0 Citovat


Nějaký tip na něco proletitelného? smiley

0 Citovat

Nějaký nápad, jak aspoň částečně vypustit palivo?

0 Citovat

BCN-LIM je base fare 3,5tis., 9tis YR. Dá se kombinovat s domestic lety v USA, ale zatím jsem nic nevypátral.

0 Citovat

Já tu mám taky jednoho kandidáta, TXL-ORD už i bez vypuštění paliva za hodně slušnou cenu.

0 Citovat

@vsem ;o)

Az ja se to naucim tak budu pomahat, ale zatim sem to nepochopil ;o) ale az jednou tak todle nebudu psat z CR ale ;o) kdo vi ;o)

0 Citovat

zdravim da sa nejako obdobne oplbnut cesta do dubazaj z bratislavy, prahy, budapesti alebo viedne........ak by niekto o niecom vedel kludne do spravy moze napisat

0 Citovat

Měl by někdo něco lepšího? Stále zbývá 3.900,- v YQ

0 Citovat

A co to je za OTU?

0 Citovat

Ceska travel komunita ma pro rok 2015 noveho krale EXPERTU (travelhacker Petr Novák - provaril omylem funkncni 3x na idnes.cz):

http://xman.idnes.cz/travelhacking-fuel ... hovory_fro

(Mate tam zadarmo funkcni 3x - podivejte se jak tam chytre mistr skryl ten dumpovaci leg smiley smiley smiley )

0 Citovat

Už jsme se s Petrem smáli smiley

0 Citovat

Asi jsem slepej a nevidím jak ten hack prozradil smiley

0 Citovat

Jsem z toho trochu jelen... smiley

PS: a ano, PHL jde sbouchnout dolů na 8.978 Kč, jen jak to napojit na ten Columbus?

0 Citovat

Máte to nějaký drahý, chlapi (WAS jde +20 EUR, PHL jde za stejnou cenu jako ORD).

0 Citovat

Na tom není nic drahého. Využíváme RT letenek, tedy Mnichov - Fily a zpět.

Ty dáš double open-jaw, který je u BA self-dumpingem. Takže dáš 50% paliváku pryč (platí u všech kombinací). Pak už je to jen o tom, najít nejnižší base fare letenek, čímž aktuálně je:

OSL - NYC 83 Kč
MUC - PHL 96 Kč
MUC - SEA 256 Kč

Navíc lety z OSL jsou přes HEL, takže si ušetříš výpalné v podobě LHR poplatků.
PS: v závěru psaní koukám právě na SEA-PHL-MUC, takže se dá teoreticky i východní pobřeží směřovat přes PHL domů a tím ušetřit další litr.

0 Citovat

Jasně, máš pravdu, to mi nedošlo. Já záměrně volil tuhle kombinaci z důvodů zpátčeního letu přes LHR, kde si přestoupím na Ryanair a nemusím až do Berlína + je pro mě pohodlnější letět NYN a WAS protože bych oboje stejně chtěl navštívit (a mezitím si dojet megabusem).

0 Citovat

Nějaký hint na ET?

0 Citovat

Ahoj,mozem poprosit o radu/tip. nejaku akceptovatelnu cenu z PRG / MUC / VIE / BUD / TXL / FRA na Hawaii v cervenci?
Uvazujem,ze by som zobral dceru na cca 1tyden na Hawai, niekde v intervalu 1.7 az 22.7
Vzhladom na to,ze dcera ma 9rokov, tak si nemozem dovolit nejake extremne cakacky na letiskach cez noc, to by som preferoval radsej stopover okolo24hod v USA a prespat s nou na hoteli pobliz letiska v USA.
Kedze zbieram mile u OW aliance, tak trip s BA / AA by bol super.
dakujem
miro

0 Citovat

na týden na Hawaii? smiley

0 Citovat

Kam to chces v C1 kickassone smiley? New York? Ze bych se taky mrknul jen tak.... kdyz sem tu hledal Dejvovi to SEA tak sem narazil na nejake drobnosti smiley Na oplatku bych potreboval najit neco z C2 - C3e na zari, rijen 2015 smiley

0 Citovat

Hele shanim na kveten v podstate kamkoliv - NYC, west coast... Akorat ne MIA, tam letim za mesic smiley

0 Citovat

Je nějakej FD na SAE? Případně C2 - C3s...

Btw. Ten New York z Osla byl i klasicky R/T za kolem 7tis.

0